Ocak 26, 2020
info@tekstilendustrigazetesi.com
SON HABERLER
  • Tekstil Endüstri Gazetesi Olarak Siz Değerli Müşterilerimize Daha İyi Hizmet Verebilmek Adına WebSitemizi Yeniledik.

T-E-Gazetesi Hakkında

TEKSTİL ENDÜSTRİ GAZETESİ
Hakkımızda
HT Yayıncılık & Matbaacılık tarafından yayınlanan yayınların ilkidir.
Tekstil Endüstri Gazetesi 2006 yılında TED – Tekstil Endüstri Dergisi adı ile yayın hayatına başlamıştır. 2010 yılına kadar dergi formatında yayınlanan dergi daha sonra ki yıllarda ise gazete formatında yayın hayatını sürdürmektedir.
Tekstil ve Hazır giyim sektörleriyle ülkemizde ki ekonomik gelişmeleri inceleyen ve her ay yeni konularla okurlarının karşısına gelen Tekstil Endüstri Gazetesi ayrıca tekstil ve hazır giyim makineleri üreticilerinin yapmış olduğu üretimleri ana başlıklar altında yayın içerisinde incelemektedir.
Türkçe ve İngilizce dillerinde aylık olarak yayınlanan Tekstil Endüstri Gazetesi her ayın 15’inden 15’ine okurları ile buluşmaktadır.
Uluslararası fuarlarda yer alan Tekstil Endüstri Gazetesi fuar dönemlerinde ekstra baskılarla daha çok okuyucuya ulaşmaktadır. Ücretsiz olarak dağıtımı gerçekleşen yayın bugün Türkiye’de en çok tekstil teknoloji üreticisinin işbirliği yaptığı yayındır.
20 yıla yakın bir süredir tekstil sektöründe yayıncılık yapan Mustafa Hızarcıoğlu önderliğinde hazırlanan Tekstil Endüstri Gazetesi her zaman ilklere ve en doğru, güncel haberlere imza atmayı başarmıştır.

Tüm İlklere Sahibiz
Tekstil Endüstri Gazetesi Dünyada yayınlanan ilk ve tek Tekstil Gazetesidir. Aynı zamanda Türkiye’de en çok okunan tekstil gazetesidir. Yine dağıtımının büyük bir bölümünü yurt dışında ki tekstil üretimi yapan işletmelere ücretsiz olarak dağıtan Tekstil Endüstri Gazetesi yerli tekstil makine ve teknoloji üreticilerinin değişik pazarlara ulaşmasında ki en büyük destekçisidir.
Münih – Almanya, Barcelona – İspanya, Milano – İtalya ITMA Fuarları başta olmak üzere Bangladeş, Pakistan, Mısır, Suriye, Özbekistan, Çin, İran gibi birçok ülkede ki fuarlara katılan yayın yapmış olduğu ücretsiz dağıtımlar ile sektörün beğeni ve takdirini kazanmıştır.

Geniz Yayın İçeriği
Tekstil sektöründe İplik, Yuvarlak ve Düz Örme, Dokuma (kumaş ve halı), İplik ve Kumaş Boyama, Tekstil Terbiye ve Finisaj, Rotasyon, Transfer ve Dijital Tekstil Baskı Teknolojileri, Teknik Tekstiller ve Nan-wowen, Tekstil Yan Sanayi, Konfeksiyon üretim hatları ve makinaları yayının ana konu başlıklarını oluşturmaktadır.
Makine ve yan sanayi üretici firmaların ürün tanıtım yazılarının ve tekstil ve hazır giyim üreticilerinin, sektörel birlik ve derneklerin etkinliklerinin, ekonomik ve sosyal gelişmelerin en güncel şekilde yayınlandığı Tekstil Endüstri Gazetesi sektörde bağımsız ve eşit habercilik ilkeleri ışığında faaliyetlerini sürdürmektedir.
Türkçe ve İngilizce olarak yayınlanan Tekstil Endüstri Gazetesi tüm dünya tekstil sektörünü tek bir çatı altında buluşturmayı başarmıştır.

Dağıtım Şekli
Her ay düzenli bir şekilde yurt içi ve yurt dışı dağıtımı PTT aracılığı ile gerçekleşmektedir. Posta dağıtımı yapılamayan yerlere kargo ve kurye şirketleri aracılığı ile hizmet verilmektedir.
Ayrıca Türkçe – İngilizce yayın içeriği, Belgelenebilir yurt dışı dağıtım listeleri ile dileyen işletmeler Kosgeb Genel D estek Programı Tanıtım Desteği kapsamında verdikleri ilanlar için destek alabilmektedir.

2016 Tüm Hakları Saklıdır Tekstil Endüstri Gazetesi TASARIM - MAVİWEB