Ocak 26, 2020
info@tekstilendustrigazetesi.com
SON HABERLER
  • Tekstil Endüstri Gazetesi Olarak Siz Değerli Müşterilerimize Daha İyi Hizmet Verebilmek Adına WebSitemizi Yeniledik.

Ht Yayıncılık Hakkında

HT Yayıncılık & Matbaacılık, Tanıtım, Danışmanlık Hizmetleri 2011 yılında yayıncılık sektöründe 20 yıllık geçmişe sahip Mustafa Kemal HIZARCIOĞLU tarafından kurulmuştur.
Tekstil Endüstri Gazetesi ile çalışmalarına başlayan HT Yayıncılık & Matbaacılık aşağıda kısa kısa açıklamaya çalıştığımız ürün gruplarıyla müşterilerine kusursuz hizmet sunmaktadır.

Tekstil Endüstri Gazetesi
Özellikle tekstil sektörüne yönelik yayıncılık tecrübesi olan Mustafa Kemal HIZARCIOĞLU, tüm patent ve yayın hakları kendisinde olan ve 2006 yılından beri aralıksız yayınlanan TED- Tekstil Endüstri
Dergisini HT Yayıncılık & Matbaacılık çatısı altında çıkartmaya devam etmiştir.

Her ay sektörde ki okuyucuları ile bir araya gelmeye başlayan yayın sektör firmalarının büyük desteği sonucu artan talepler doğrultusunda daha çok baskı ve dağıtım yapmak amacı ile gazete formatında yayınlanmaya başlamış ve TEKSTİL ENDÜSTRİ GAZETESİ adını alarak yayın hayatına devam etmiştir.

Dijital Tekstil Baskı Teknolojileri Dergisi
2013 yılında katılmış olduğu bir fuara yönelik baskı teknolojilerini Tekstil Endüstri Gazetesi Fuar eki olarak çıkartmış olduğu Dijital Tekstil Baskı Teknolojilerinde bir araya getirmiştir. Dünyada ilk kez yapılan bu çalışma fuarda ve fuardan sonra okurları ve teknoloji satıcılarının büyük beğenisini kazanmıştır. Gelen talepler dikkate alınarak 2 ayda bir okurları ile buluşan sektörel bir yayın haline dönüştürülmüştür.
Dünyanın bu alanda yayınlanan ilk ve tek yayını olma özelliğini koruyan Dijital Tekstil Bakı Teknolojileri Dergisi birçok fuarın işbirliği yapmaya çalıştığı, sektör firmalarının beğendiği özel bir yayındır.

Fuar Hazırlık ve Entegre Hizmetler
HT yayıncılık Tekstil Endüstri Gazetesi haricinde sektörde ki müşterilerinin Broşür, katalog ve diğer baskı çalışmalarını da yürüterek faaliyet alanlarını genişletme yolunu seçmiş, entegre hizmet sunmaya başlamıştır. 2012 yılından itibaren müşterilerinin her türlü tanıtım ve fuar çalışmalarında danışmanlık firması edasıyla onların ihtiyaçlarını karşılayacak hizmet ve işbirliği anlaşmalarına imza atmıştır. Devlet Destekleri, Fuar Hazırlık Çalışmaları, Fuar ve Yeni Yıl Promosyonları, Stant Kurulum, Yurt Dışı Fuar Seyahatleri ve Konaklamaları, Tanıtım Filmleri, Tanıtım Broşürleri ve Ürün Katalogları, Afiş, İç Mekan ve Dış Mekan Baskıları ve Kaplamaları gibi çalışmalarda başarı sağlamıştır.
Konularında dünyanın tanınmış firmalarıyla işbirliği anlaşması yapmış özellikle ITMA 2015 Milano fuarında % 100 başarı sağlamıştır. Fuar katılımcıları için DHL ile lojistik, Otel ve Konaklama hizmetleri için Prontotour, Stant Dekorasyon ve Kurulum için Liva Dizayn bu firmalardan sadece birkaçıdır.

Ülke Dillerinde Fuar Yayınları
Yurt içerisinde ki ve yurt dışında ki katılmış olduğu onlarca fuara yönelik Türk Tekstil Makine ve Yan Sanayi Üreticisini tanıtacak ve ihracatını artıracak fuar yayınlarını hayata geçirmiştir.
2012 Yılında INDIA ITME Fuarına yönelik tamamı İngilizce Tekstil Endüstri Gazetesi India İtme Fuar özel ekini hazırlamıştır. 2013, 2014 yıllarında İrantex Fuarları için Kohan Journal Dergisi ile işbirliğine giderek tamamı Farsça Tekstil Endüstri Gazetesi İrantex Ekini yayınlamış ve fuarlarda rekor sayıda dağıtım gerçekleştirmiştir. 2015 Yılında ITMA 2015 Milano fuarı için havalimanında dağıtılmak üzere Tekstil Endüstri Gazetesi ITMA Seyahat Rehberi Ek’ini yayınlamıştır. 2016 Yılında Kahire’de düzenlenen Tekstil Makinaları Fuarı için Arapça – İngilizce Tekstil Endüstri Gazetesi Mısır Ekini dağıtmıştır.

Tekstil Makine Sanayisinin İlk Ajandası
HT Yayıncılık ve Matbaacılık 2014 yılında ilk defa Tekstil Endüstri Ajandasını hazırlamıştır. Tamamen özel tasarım ve özel baskı yapılan ajanda birbirinden bağımsız makine ve yan sanayi ürünleri imalatı yapan firmanın sponsorluğunda 5000 adet baskı yapılarak sektöre dağıtılmıştır.

Türk Tekstil Makinaları Kataloğu
HT Yayıncılık & Matbaacılık sektörden aldığı destek ve güç ile her zaman en iyi ve an başarılı hizmetlere imza atmayı başarmıştır. Bugün yaptığı bu çalışmalar dünyanın dört bir yanına başarı ile ulaştırılmış ve sektör firmalarının takdirini kazanmıştır.
2011Yılında İstanbul Ticaret Odası ve TEMSAD Derneği Destekleri ile ITMA 2011 Türkiye Katılımcı Kataloğunu hazırlamıştır.
2012, 2013, 2014, 2016 Yıllarında ise TEMSAD Derneği Destekleriyle rekor sayıda firmanın katılımı ile Türk Tekstil Makinaları Kataloğunu hazırlamıştır.
2015 yılında yine TEMSAD Derneği Destekleri ile ITMA 2015 Milano Fuarı için ITMA Türkiye Katılımcı kataloğunu hazırlamış, 1. Ve 2. Baskıları ile bu alanda bir rekora sahip olmuştur.
Her zaman sektörde çalışmış olduğu müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı kendisine hedef edinmiş olan HT Yayıncılık Matbaacılık birçok firmanın da ihracatla tanışmasında aracılık hizmeti yapmıştır. Özellikle alıcı ve satıcıların buluşmasında etkin rol oynamaktadır.

2016 Tüm Hakları Saklıdır Tekstil Endüstri Gazetesi TASARIM - MAVİWEB