Ocak 26, 2020
info@tekstilendustrigazetesi.com
SON HABERLER
  • Tekstil Endüstri Gazetesi Olarak Siz Değerli Müşterilerimize Daha İyi Hizmet Verebilmek Adına WebSitemizi Yeniledik.

Dijital Tekstil Baskı Hakkında

baslik

Hakkımızda
Dijital Tekstil Baskı Teknolojileri Dergisi 2013 yılında HT Yayıncılık tarafından Tekstil Endüstri Gazetesi’ne fuar eki olarak çıkartılmıştır. Yalnız fuarda sektör firmalarının büyük beğenisini toplayan Dergi gelen talepler doğrultusunda 2 ayda bir yayınlanma kararı alınmıştır.
3 yıllık süre içerisinde sektör olma yolunda ilerleyen ve hızla gelişen dijital tekstil baskı teknolojilerini işleyen ve tüm gelişmeleri sektörü ile paylaşan yayın hızlı bir büyüme trendi yakalamıştır.
Türkçe olarak yayınlanan dergi uluslararası katılmış olduğu fuarlarda % 50 oranında İngilizce olarak yayınlanmaktadır.

orta

İlk Yayın Olma Özelliğini Koruyor…
Dijital Tekstil Baskı Teknolojilerini ana hatları ile işleyen dünyanın ilk yayınıdır. Yayın hayatına başladığı ilk günden itibaren sektörü kucaklayan Dijital Tekstil Baskı Teknolojileri Dergisi bugün dünyanın birçok ülkesinde ki teknoloji üreticilerinin tanıtım çalışmalarında önceliği almaktadır.
Tekstil Sektöründe 20 yıla yakın bir süredir farklı yayınlarda yöneticilik yapmış Mustafa Hızarcıoğlu önderliğinde yayın hayatını sürdüren Dijital Tekstil Baskı Teknolojileri Dergisi müşterilerine vermiş olduğu güven sayesinde onların desteğini almayı başarmıştır.

Yayın İçeriği ve Yayın Periyodu
Rotasyon Baskı Sistemleri, Transfer Baskı Teknolojileri, Ahtapot Baskı olarak bilinen çok renkli parça baskı Makinaları, Metraj Baskı Makinaları ve dünyada son yıllarda kullanımı yaygınlaşan dijital tekstil baskı teknolojileri, baskı boyaları ve baskı mürekkepleri yayının ana konseptini oluşturmaktadır.
2 ayda bir yayınlanan Dijital Tekstil Baskı Teknolojileri ayrıca sektör firmalarından oluşan geniş bir danışma kuruluna sahiptir.

Yaygın Dağıtım
Dijital Tekstil Baskı Teknolojileri Dergisi 2 ayda bir yayınlanmaktadır. Dağıtımlarının büyük bir çoğunluğunu yurt içerisinde gerçekleştirmektedir. Katılmış olduğu uluslararası fuarlarda sınırlı dağıtım gerçekleştiren dergimiz daha çok adrese dağıtım yolunu tercih etmektedir.

2016 Tüm Hakları Saklıdır Tekstil Endüstri Gazetesi TASARIM - MAVİWEB